SOUČASNÝ PROVOZ Vážení zákazníci, vzhledem k současným omezením jsme v tuto chvíli nuceni vypnout možnost platby na dobírku. Toto omezení bude platit pouze po nezbytně nutnou dobu, tato možnost bude samozřejmě opět obnovena hned, jak podmínky dovolí. Zároveň v tuto chvíli není možné zasílat zásilky na úložní místa, proto bude fungovat pouze pošta - doručení na adresu, PPL - doručení na adresu a Zásilkovna - nejlevnější doručení na adresu. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Věrnostní slevy

PROGRAM JE PLATNÝ POUZE PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY, bez registrace nelze slevy načítat.

Hodnoty objednávek (bez poštovného) se sčítají bez časového omezení. Po dosažení celkové hodnoty objednávek 5 000 Kč je přidělena věrnostní sleva 5 %. Po dosažení celkové hodnoty objednávek 10 000 Kč je přidělena věrnostní sleva 10 %.

- Stornované objednávky se do celkové hodnoty nezapočítávají.
- Zboží vrácené v zákonné lhůtě je od celkové hodnoty objednávek odečteno. Toto se nevztahuje na zboží reklamované s uznanou reklamací. Hodnota tohoto zboží v celkovém součtu zůstává.
- Do celkové hodnoty se nezapočítává cena poštovného.

Po uznání slevy jsou na stránkách obchodu viditelné již ceny zlevněné, není nutné uplatňovat žádný kód či kupón. Ceny jsou viditelné pouze po přihlášení do registrovaného účtu, bez přihlášení nelze nakupovat za snížené ceny, tyto ceny nejsou bez přihlášení viditelné.